Körfez Otomatik Kapı Sistemleri

Körfez Otomatik Kapı Sistemleri

Kocaeli’nin güzide ilçelerinden bir tanesi olan Körfez ilçesinde yaşayan vatandaşlarımızın sayısı 170 bini geçmiştir. İlçede sürekli olarak artan nüfus her sektörün gelişmesinde en büyük pay sahibidir. Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte insanların teknolojiye ayak uydurmaları da hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Son yılların en hızlı büyüyen sektörlerinden olan otomatik kapı sistemleri gün geçtikçe önem kazanmaktadır. Körfez otomatik kapı sistemlerinin en önde gelen firmalarından bir tanesi olan Uzman Door firmamız siz değerli müşterilerine profesyonel hizmetleri en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Sitelerde özellikle çok sık kullanılan Körfez otomatik kapı sistemleri sayesinde yabancı araç ve kişilerin siteye girmesinin önüne geçilmektedir.

Körfez Otomatik Bariyer Sistemleri

Körfez otomatik bariyer sistemleri kullanılacağı yere göre değişiklik gösterebilir. Kendi içerisinde birçok çeşidi olan bariyer sistemlerinden vatandaşlar kendilerine en uygun olanları seçip kullanabilmektedir. Örneğin kollu bariyer sistemleri bir merkezden yönetilerek veya araçlar sahiplerine cihaz verilerek kullanılabilir. Mantar bariyer sistemleri ise günün belirli saatlerinde sizin isteğiniz doğrultusunda açılıp kapanabilir. Bariyer sistemi kurulum hizmeti almak isteyen müşterilerimiz kendilerine en uygun sistemi tercih etmekte zorlanırlarsa firmamız anında yardımcı olabilmektedir. Siz sadece hangi bariyer sistemi kurulacağını belirleyin firmamız en kısa sürede kusursuz bir şekilde kurulum hizmetini gerçekleştirsin.

Körfez Otomatik Kepenk Sistemleri

Körfez otomatik kepenk sistemleri ilçede bulunan işyerlerinin akşamları daha güvenlikli olmaları için üst kısımlarına monte edilerek işyerini korumaya alan bir çözüm araçlarıdır. Kepenk sistemleri çok eski zamanlardan beri kullanılan bir kapatma yöntemidir. Fakat eski zamanlarda genellikle insan gücü ile açılıp kapanan bu kepenkler  artık teknolojinin gelişmesi ile otomatik hale gelmiştir. Otomatik kepenk sisteminde ne tür avantajlarımız var diye sorarsanız. İlk olarak sesinden dolayı çevreye verdiği rahatsızlıktan kurtuluyorsunuz. Daha sonrasında herhangi bir güç harcamadan kepenkleriniz açılıp kapanıyor.

Körfez Ogs Sistemleri

Körfez ogs Sistemleri Uzman Door firması olarak müşterilerimize sunduğumuz sayısız hizmetlerden bir tanesidir. Ogs geçiş sistemleri ile sürücü aracından inmeden sistem geçebilmesi için tasarlanmıştır. Otomatik sistemlerin en fazla tercih edilen hizmetlerinden olan ogs geçiş sistemleri sürücüle oldukça kolaylık sağlamaktadır. Firmamızı bu hizmetler konusunda tercih etmek isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz.