Nice Otomasyon Ürünleri

Nice S.P.A. İtalya merkezli otomasyon ürünleri konusunda markasını ve kalitesini dünyaya kanıtlamış olan sektörün öncü ve güvenilir firmalarındandır. Uzmandoor Otomatik Kapı Sistemleri, Otomatik Bariyer Sistemleri, OGS Otomatik Geçiş Sistemlerinde kullanılan her türlü otomatik yana kayar kapı motoru, bahçe kapısı motoru ve otomatik kollu bariyer seçimlerinde Nice markasını tercih ediyor. Uzun ömürlü ve dayanıklı otomasyon ürünlerine sahip Nice markasının Türkiye Distribütörlüğünü üstlenen firmamız, Nice ürünlerinin tamamının satışını yapmaktan gurur duyar. Aynı zamanda tüm Nice ürünlerinin Yedek parçalarını da satışa sunmuş bulunmaktayız.

Nice Yana Kayar Kapı Motorları

Yana Kayar kapı Sistemlerinde kullanılan ve sürgülü kapının yanına monte edilen ayrıca kremayer dişli aracılığı ile kapının açılıp kapanmasını sağlayan sistemlerdir. Kapının ağırlığına ve kullanım sıklığına göre değişen farklı tür ve ebatlarda üretilmişlerdir. Dış etkenlerden etkilenmeyen korumalı motorlardır, ayrıca kendi aksesuarları ile farklı entegrasyon seçenekleri vardır.

Nice Otomatik Bariyer Sistemleri

Nice Otomatik Kollu Bariyerler dünyaca en çok kullanılan otomatik bariyer sistemlerindendir. Farklı kullanımlar için üretilmiş 2 metreden 6 metreye kadar uzanan kol uzunluğu ile zengin seçenekler sunar. Kullanım sıklığı ve kol uzunluğuna göre farklı modelleri bulunan Nice Kollu bariyerler tek veya çift olarak kullanılabileceği gibi manuel veya tam otomatik geçiş sistemleri ile de senkronize edilebilirler.

Nice Otomatik Bahçe Kapısı Motorları

Kanatlı Kapılarda kullanılan dairesel tip otomatik kapı motorlarıdır.  Kapının kanat uzunluğuna ve kullanım sıklığına göre değişen farklı tür ve ebatlarda üretilmişlerdir. Nice Kapı Motoru Dış hava şartlarından etkilenmeyen korumalı motorlardır. Kendi aksesuarları ile farklı entegrasyon seçenekleri vardır, ayrıca Manuel veya tam otomatik olarak çalıştırılabilirler.

Nice Otomatik Garaj Kapısı Motorları

Nice Otomatik Garaj Kapısı Motorları Garaj kapılarında kullanılan ve seksiyonel kapı tiplerinde uygulanan motor tipidir. Kapının genişliği, uzunluğu, ağırlığı ve kullanım sıklığına göre değişen farklı modelleri mevcuttur.  Tam otomatik veya manuel olarak çalıştırılabilirler.

Nice Otomatik Kepenk Motorları

Endüstriyel alanda çok sık kullanılan otomatik kepenkler günlük hayatta emniyet ve izolasyon konularında hayatımızı kolaylaştırıyorlar. Otomatik Kepenk Sistemleri çok farklı çeşitlere sahiptir. Nice Otomatik Kepenk Motorları en küçük işletmeden en büyük fabrikalara kadar her ebatta ve kapasitede tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek çeşitliliğe sahiptir.  Nice Otomatik Kepenk Motorlarının tüm modellerini ve yedek parçalarını firmamızdan temin edebilirsiniz.

 

Aşağıdaki linklerden dilediğiniz Nice ürününe kolayca ulaşabilirsiniz, daha ayrıntılı bilgi için İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.