Arifiye Otomatik Kapı Sistemi

Arifiye Otomatik Kapı Sistemi


Proje Açıklaması

Sakarya Otomatik Kapı Sistemi Kurulumu Arifiye

Arifiye Otomatik Kapı Sistemi

Arifiye Otomatik Kapı Sistemi Kurulumu Detayları

Kurulumda Faac 844 ER Yana Kayar Kapı Motoru Kullanılmıştır

Maks. ağırlığı 1,800 kg olan yana kayar kapı motorları için 

844 ER Z16 kremayer uygulamaları için
844 R kremayer uygulamaları için (pinyonsuz)
844 R CAT zincir uygulamaları için
844 R RF zincir uygulamaları için
rölanti aktarımlı

• Ticari ve endüstriyel uygulamalar için idealdir.
• Ezilme önleme emniyeti.
• Motor tek yönlü olduğu için Faac 844 ER Yana Kayar Kapı Motoru elektrik kilidine ihtiyaç duyulmaz.
• Güç kesintisi durumunda, anahtarlı boşa alma aparatı kapının elle açılıp kapanmasını mümkün kılar.
• Yağ banyosunda ikiz diskli kavrama.
• Endüktif ya da manyetik sınırlama anahtarı (modele göre).

844 ER Z16, kremayer üstü uygulamalar için tasarlanmıştır, paket içeriği: Pinyon ve 780D kontrol panelli motor, sınırlama anahtarı mıknatısları, boşa alma anahtarı, vida kapağı. 844 R, kremayer üstü uygulamalar için tasarlanmıştır, paket içeriği: Pinyon ve kontrol kartı bulunmayan motor, sınırlama mıknatısları, boşa alma anahtarı, vida kapağı. 844 R CAT, zincir üstü uygulamalar için tasarlanmıştır, paket içeriği: Kontrol kartı bulunmayan motor, mekanik montaj için sınırlama plakaları, boşa alma anahtarı, vida kapağı. 844 R RF, zincir üstü uygulamalar için tasarlanmıştır, paket içeriği: Rölanti aktarımlı pinyon  ve kontrol kartı bulunmayan motor, mekanik montaj için sınırlama plakaları, boşa alma anahtarı, vida kapağı. Tüm Ürünler Faac Lisansı ile üretilmiştir.

Otomatik kapı sistemleri alanında kalitesi ile sektörde yerini almış bir firma olarak sizlerin hizmetinde bulunmaktayız. İşimizi sevmenin yanı sıra gelişen teknolojinin sıkı takipçileri olarak sizlerin güvenliğini sağlamak için çalışmaktayız. Otomatik Kapı Sistemleri kullanırsanız zamandan tasarruf yapmamın yanı sıra güvenliğinizi sağlamak için de büyük bir adım atmış olacaksınız. Teknolojinin hızla geliştiği bu devirde kendi güvenliğiniz için alternatif çözümler üretmek sizlerin yararına olacaktır. Otomatik kapı bir kontrol veya sensör sistemi ile çalışır. Araçların, insanların geçişlerini kolaylaştırmak için üretilmiştir.

Neden Uzman Door
Otomatik Kapı SistemleriBizi neden seçmelisiniz sorusunu siz sormadan biz cevap verelim. Sektörün öncü firmaları içerisinde yer almamızın yanı sıra sektörün lider firmaları ile çalışmaktayız. Ayrıca işimizi severek yaparken kalitenin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Otomatik kapı sistemleri proje aşamasından kurulum aşamasına kadar her daim işimizin başındayız. Olabilecek her sorun için önceden alınmış önlemlerimizle, yaşanabilecek her sıkıntıyı önlemeye çalışıyoruz. Bu uğurda profesyonel kadro ve yüksek kaliteli markalarla ile çalışarak müşteri memnuniyetini en üst sevide tutmaya çalışıyoruz. Referanslarımız kuvvetli ancak bizim için en iyi referans müşterinin yüzünde oluşacak tebessüm ve “iyi ki bu firmayla çalıştım” sözleri olacaktır. Kusursuz hizmet anlayışımız ile otomatik kapı sistemleri için sizlerin projelerinize dahil olmak istiyoruz.
Tüm proje UZMAN DOOR tarafından; projelendirme aşamasından kurulum ve anahtar teslimine kadar tüm parça ve ekipmanları temin edilerek zamanında ve eksiksiz olarak teslim edilmiştir.Firmalar ile yaptığımız anlaşmalar çerçevesinde kullanılan tüm malzemeler ve işçiliğimiz firmamızın iki yıl garantisi altında olup her türlü teknik destek ve yedek parça ihtiyacı karşılanmaktadır.
Kocaeli Otomatik Kapı ve Otomatik Bariyer Sistemleri “Uzmandoor”

Arifiye Otomatik Kapı Sistemi