Şile Otomatik Kapı Sistemi

Şile Otomatik Kapı Sistemi


Proje Açıklaması

İstanbul Otomatik Kapı Sistemi Kurulumu Şile

Şile Otomatik Kapı Sistemi

Şile Otomatik Kapı Sistemi Kurulum Detayları

Kurulumda  Faac 746 ER Yana Kayar Kapı Motoru Kullanılmıştır

Faac 746 ER Yana Kayar Kapı Motoru

Maks. ağırlığı 600 kg olan yana kayar kapı motorları için
746 ER Z16 kremayer uygulamaları için
746 ER Z20 kremayer uygulamaları için (400 Kg)
746 ER CAT zincir uygulamaları için
746 ER RF rölanti aktarımlı zincir uygulamaları için

• Elektronik cihazlı ikiz-disk yağ banyosu kavramasıyla ve kodlayıcının bir arada kullanılması ile maksimum ezilme önleme emniyeti.
• Motor tek yönlü olduğu için elektrik kilidine ihtiyaç duyulmaz.
• Anahtar korumalı kollu boşa alma aparatı.
• Manyetik sınırlama anahtarı cihazı, sınırlama anahtarı mıknatıslarının basitleştirilmiş kurulumu
• Yüksekliği ve kenarı ayarlanabilir sabitleme için tasarlanmıştır.
• Muhafaza ile korunan ve ekran üzerinden basit şekilde programlanabilen kontrol kartı.

Otomatik kapı sistemleri alanında kalitesi ile sektörde yerini almış bir firma olarak sizlerin hizmetinde bulunmaktayız. İşimizi sevmenin yanı sıra gelişen teknolojinin sıkı takipçileri olarak sizlerin güvenliğini sağlamak için çalışmaktayız. Otomatik Kapı Sistemleri kullanırsanız zamandan tasarruf yapmamın yanı sıra güvenliğinizi sağlamak için de büyük bir adım atmış olacaksınız. Teknolojinin hızla geliştiği bu devirde kendi güvenliğiniz için alternatif çözümler üretmek sizlerin yararına olacaktır. Otomatik kapı bir kontrol veya sensör sistemi ile çalışır. Araçların, insanların geçişlerini kolaylaştırmak için üretilmiştir.

Neden Uzman Door
Otomatik Kapı SistemleriBizi neden seçmelisiniz sorusunu siz sormadan biz cevap verelim. Sektörün öncü firmaları içerisinde yer almamızın yanı sıra sektörün lider firmaları ile çalışmaktayız. Ayrıca işimizi severek yaparken kalitenin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Otomatik kapı sistemleri proje aşamasından kurulum aşamasına kadar her daim işimizin başındayız. Olabilecek her sorun için önceden alınmış önlemlerimizle, yaşanabilecek her sıkıntıyı önlemeye çalışıyoruz. Bu uğurda profesyonel kadro ve yüksek kaliteli markalarla ile çalışarak müşteri memnuniyetini en üst sevide tutmaya çalışıyoruz. Referanslarımız kuvvetli ancak bizim için en iyi referans müşterinin yüzünde oluşacak tebessüm ve “iyi ki bu firmayla çalıştım” sözleri olacaktır. Kusursuz hizmet anlayışımız ile otomatik kapı sistemleri için sizlerin projelerinize dahil olmak istiyoruz.
Tüm proje UZMAN DOOR tarafından; projelendirme aşamasından kurulum ve anahtar teslimine kadar tüm parça ve ekipmanları temin edilerek zamanında ve eksiksiz olarak teslim edilmiştir.Firmalar ile yaptığımız anlaşmalar çerçevesinde kullanılan tüm malzemeler ve işçiliğimiz firmamızın iki yıl garantisi altında olup her türlü teknik destek ve yedek parça ihtiyacı karşılanmaktadır.
Kocaeli Otomatik Kapı ve Otomatik Bariyer Sistemleri “Uzmandoor”

Şile Otomatik Kapı Sistemi