BARİYER SİSTEMLERİ

Bariyer Sistemleri

Bariyer Sistemleri

Bariyer Sistemleri amaca, kullanılacağı mekana ve güvenlik düzeyine göre çeşitlilik gösterirler. Bariyer Sistemleri; Yüksek güvenlik gerektiren yerlerde ve belli saatlerde giriş çıkışın sağlanmasının amaçlandığı mekanlarda Mantar Bariyerler kullanılırken otopark, havaalanı, fabrika, site, otel gibi özel ayrılmış alanlarda ise kollu bariyerler tercih edilmektedir. İç mekanlarda ziyaretçilerin, müşterilerin veya personelin girmesinin istenmediği alanlarda kullanılan bariyer sistemleri ise Şerit Bariyerler olarak adlandırılmaktadır. Bariyer Sistemlerinin tamamının ortak amacı alana giriş çıkışlarda kontrolün sağlanmasıdır. Tıpkı otomatik kapı sistemlerinde olduğu gibi otomatik bariyer sistemleri de hareket sensörleri, uzaktan kumandalar, RFID sistemleri veya kartlı sistemler ile kontrol edilmektedir.

En yaygın kullanım şekliyle kollu bariyer de denilen otomatik bariyerler kontrollü geçiş gerektiren mekanlarda büyük kolaylık sağlayarak Otomatik geçiş sistemlerinin (OGS) entegrasyonu ile hem kullanım kolaylığı sağlamakta hem de alana görsel güzellik katarak mekanların değerini arttırmaktadır.

Nice Bariyer Sistemleri

Nice SPA İtalyanın önde gelen otomasyon firmalarındandır. Otomatik Bariyer alanında zengin ürün yelpazesine sahiptir. Firmamız Nice Bariyer Sistemleri nin tamamının satış ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir.

Nice Kollu Bariyerler;

Bariyer Sistemleri Nice Wil Kollu Bariyer

Nice Wil Serisi Kollu Bariyerler: Nice Wil 4, Nice Wil 5 ve Nice Wil 6 olarak 3 adet olup bariyer kol mesafesine göre değiştirmektedirler. 4 metreden 6 metreye kadar olan kol uzunluklarında orta yoğun kullanıma uygun Nice bariyer modelleri olup her türlü otomasyona entegre edilmeye müsait olarak imal edilmişlerdir.

Bariyer Sistemleri Nice S-M-L BAR Serisi Kollu Bariyer

Nice S-M-L BAR Serisi Kollu Bariyerler: Nice S Bar, Nice L Bar, Nice M3 Bar, Nice M7 Bar olmak üzere modelleri mevcuttur.7 metreye kadar olan kol uzunlukları ile çok yoğun kullanıma uygun tasarlanmış olup her türlü hava koşulunda çalışabilir ve OGS HGS Sistemlerine entegre edilebilecek elektronik donanıma sahiptirler.

Nice Signo Serisi Kollu Bariyerler: Nice Signo 3, Nice Signo 4, Nice Signo 6 olmak üzere üç modeli mevcut olan seri 6 metreye kadar kol genişliğine sahip olup yoğun kullanıma uygun 24 volt gerilimle çalışan modellerdir. Diğer Nice Bariyerlerde olduğu gibi Nice Signo Serisi Kollu Bariyerler de her türlü elektronik entegrasyona uygun imal edilmişlerdir.

FAAC Bariyer Sistemleri;

FAAC İtalyanın tanınmış bina otomasyonu firmalarındandır. Otomatik Kapı,  Otomatik Kollu Bariyer ve Otomatik Geçiş Sistemleri alanında zengin ürün yelpazesine sahiptir. Firmamız Faac Ürünlerinin tamamının satış ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir.

Faac Bariyerler

Elektromekanik Güvenlik Bariyeri ve Hidrolik Güvenlik Bariyeri olmak üzere iki tipte üretilmektedirler.

Faac Elektromekanik Kollu Bariyerler: Elektromekanik sistemle çalışan kollu bariyer çeşididir.

Faac Hidrolik Kollu Bariyerler: Hidrolik sistemle çalışan kollu bariyer çeşididir.

Faac Hibrit Bariyer Sistemleri : Hem Hidrolik hemde Elektromekanik  sistemle çalışan kollu bariyer çeşididir.

 

Detaylı bilgi almak için bizimle BURADAN iletişime geçebilirsiniz.