Nice Kapı Motoru

Nice marka olarak en eski italyan markalarından biridir, türkiye pazarında önemli yere sahiptir. Kapı motoru markaları arasında güvenilirlik ve kalite olarak beklentileri karşılamakla birlikte, özellikleri ve günden güne kendini geliştiren kullanıcılarına pek çok kategoride farklı ürünler sunmaktadır.

Yana kayar, Dairesel, Seksiyonel ve Endüstriyel Kapı motoru seçenekleriyle pek çok özellik sağlamaktadır.

Yana Kayar Kapı Motoru kategorisinde Rox, Robus, Run ve Hızlı Seri ( High Speed ) modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Nice Rox modelleri genelde müstakil sık kullanım olmayan kapılarda kullanılmaktadır. AC motor gerilimi vardır müstakil kullanımlarda kullanılaktadır.

Nice Robus modelleri DC motor çalışma gerilimi ile yoğun sık kullanımlara uygun modeldir. Genelde orta yoğunlukta olan kapılarda kullanılmaktadır.

Nice Run modelleri hem DC hemde AC olmak üzere farklı motor çalışma gerilimlerine sahiptir. DC modeller uzun ve yoğun kullanım olan kapılar için AC modeller uzun ancak yoğun kullanım olmayan kapılar da kullanılmaktadır.

Nice kapı motorlarında en göze çarpan modeller Hızlı kapı motorlarıdır, Nice High Speed kapı motorları bir çok markada bulunmayan özellikleri içermektedir. Model olarak hem Robus hemde Run serilerinde High Speed modeli mevcuttur.

Nice Garaj Kapı motoru özellikle müstakil evlerde garaj girişlerinde kullanılan kapılarda kullanılmaktadır. Kapı motoru özelliklerinde olan farklı seçenekler garaj kapılarında da geçerlidir.

Nice Seksiyonel Kapı motorları alanında çok fazla kullanılan uzun ömürlü motorlardır, kullanım süreleri çok fazla olmakla beraber arıza oranları çok düşüktür. Kontrol panelleri bir çok özelliklere sahiptir.