Hizmetlerimiz

UzmanDoor otomatik kapı, otomatik bariyer sistemleri, otomatik Kepenk ve Otomatik kartlı Geçiş sistemlerinin satış, montaj, servis ve yedek parça hizmetlerini veren Nice Ürünlerinde Türkiye Yetkili distribütörü olan ve konusunda yılların tecrübesini barındıran uzman bir kuruluştur.

Ürün Çeşitliliği

daha fazlası...

OGS Otomatik Geçiş Sistemleri

OGS ve HGS Otomatik Geçiş Sistemleri için gerekli olan kollu bariyer, rfid araç etiketi, kontrol paneli, rfid anten ve geçiş kontrol yazılımı dahil olmak üzere paket olarak anahtar teslim projeler yapılmaktadır.

Turnike ve Kontrollü Geçiş

Boy Turnikelerden VIP Turnikelere kadar geniş bir yelpazede kontrollü geçiş gerektiren her türlü mekanda kullanılabilecek turnike çeşitleri ile birlikte akıllı kart okuyucular, parmak izi okuyucular, akıllı kartlar ve bu sistemlerin çalışması için gerekli geçiş kontrol yazılımları paket olarak sunulur ve anahtar teslimi projeler yapılır.

Güvenlik Kameraları

En küçük mekanlardan alışveriş merkezlerine varıncaya kadar her türlü güvenlik kamerası ve DVR kaydedici cihazların projelendirme, satış, montaj, servis ve yedek parça hizmetleri verilmektedir. Aynı zamanda araçlarınızda kullanılan araç kamera çeşitlerimiz de mevcut olup satış ve montajı yapılmaktadır.

Trafik Malzemeleri

Otoparklarda ve özel mekanlarda kullanılan her türlü trafik malzemesinin temini ve montajı yapılmaktadır.

Uzmanlık ve Kalite

Uzman Door, güvenlik gerektiren her türlü kontrollü geçiş ortamlarında size profesyonel çözümler sunar.

UzmanDoor 2008 yılından bu yana altına imza attığı her projede kalitesini ve deneyimini göstererek hizmet verdiği otomatik kapı ve otomatik bariyer sistemleri pazarında gerek geniş yelpazeye sahip ürün gamıyla gerekse titiz ve profesyonel işçiliği ile sektörün lider kuruluşlarından biri olmuştur. Projelendirme aşamasından başlayarak ürünlerin temini, montajlanması ve eksiksiz olarak teslimi sağlanarak müşterilerimize daima anahtar teslim hizmetler sunarız.