İzmit Güldeste Sitesi

İzmit Güldeste Sitesi Kocaeli izmit Güldeste sitesine yapmış olduğumuz projede Faac dairesel kapı motoru montajı yapılmıştır. Kapı motoru yoğun kullanıma uygun 24v DC motoru vardır. Uygulama yapılmış olan kapı ferforje demir olarak üretilmiştir, otomatik kapı sistemine uyumlu olarak üretim yapılmıştır.

Akmeşe Villa Dairesel Kapı Motoru

Akmeşe Villa Dairesel Kapı Motoru Akmeşe de bulunan özel villa giriş kapısına yapmış olduğumuz uygulamada Faac dairesel kapı motoru kullanılmıştır, Faac dairesel kapı motoru uygulaması tecrübeli personelimiz ile 2 yıl servis garantili olarak montaj yapılmıştır.

Yayla Park Sitesi Teleskopik Kapı Sistemi

Yayla Park Sitesi Teleskopik Kapı Sistemi Yayla Park sitesinde yapılan uygulamada iki kademeli teleskopik kapı imalatı yapılmış ve yerine montaj uygulanmıştır. Kapı motoru olarak nice kapı motoru kullanılmıştır, kullanılan motor yoğun kullanıma uygun olup firmamızca 2 yıl nice servis garantisi altındadır.

Dostluk Sitesi Otomatik Kapı Sistemi

Dostluk Sitesi Otomatik Kapı Sistemi Firmamız bünyesinde imalatını yapmış olduğumuz otomatik kapı sistemi Dostluk Sitesi kullanımına sunduk. Otomatik kapı motoru olarak Nice Robus 600 kullanılmıştır, nice kapı motoru 30 cm saniye hıza sahiptir ve yoğun kullanıma uygundur. 24v DC motor gerilimi sayesinde sık kullanımlarda sorun yaşamadan uzun yıllar kullanılabilir.

Flora Park Otomatik Kapı Sistemi

Flora Park Otomatik Kapı Sistemi Firmamızca Flora Park sitesine otomatik kapı imalatı yapılmıştır, Otomasyon için Nice kapı motoru kullanılmıştır. Nice otomatik kapı motoru yoğun kullanıma uygun 30 cm saniye hıza sahiptir, Firmamız Nice Yetkili Servisidir.

Akkim Silivri Teleskopik Kapı Sistemi

Akkim Silivri Teleskopik Kapı Sistemi İstanbul Silivride bulunan Akkim yerleşkesine yapmış olduğumuz projede 25 metre açık alan için firmamızca üç kadelemeli teleskopik kapı imalatı yapışmıştır, Firmamız açık alan mesafesi çok fazla olan bu geçişi teleskopik kapı sistemi ile kapatmıştır. Kapı motoru olarak Nice Run 2500 invertörlü model kullanılmıştır, kapı motoru oldukça güçlü ve yoğun kullanıma […]

Doğu Kışla Pirelli Evleri Otomatik Kapı Sistemi

Doğu Kışla Pirelli Evleri Otomatik Kapı Sistemi İzmit Doğu Kışla Prelli evlerine firmamız tarafından otomatik kapı sistemi imalatı ve montajı uygulanmıştır, yapmış olduğumuz otomatik kapı sistemi yoğun kullanıma uygundur. Site giriş kapı sistemine ilave edilen Nice kapı motoru yoğun kullanıma uygun ve dc 24v motordur. saniyede 30 cm açılma hızı vardır.

A Plus Evleri Otomatik Kapı Sistemi

A Plus Evleri Otomatik Kapı Sistemi Firmamız bünyesinde üretimi yapılan lazer kesim yana kayar kapı sistemi yapılmış olup kapı otomasyonu için Nice Robus 600 kapı motoru montajı yapılmıştır. Robus 600 kapı motoru yoğun kullanıma uygun ve 30 cm saniye hızı vardır. Tecrübeli ekibimiz satış sonrası tüm teknik destek işlemlerini vaktinde yapmaktadır.