İzmit Güldeste Sitesi

İzmit Güldeste Sitesi Kocaeli izmit Güldeste sitesine yapmış olduğumuz projede Faac dairesel kapı motoru montajı yapılmıştır. Kapı motoru yoğun kullanıma uygun 24v DC motoru vardır. Uygulama yapılmış olan kapı ferforje demir olarak üretilmiştir, otomatik kapı sistemine uyumlu olarak üretim yapılmıştır.

Akmeşe Villa Dairesel Kapı Motoru

Akmeşe Villa Dairesel Kapı Motoru Akmeşe de bulunan özel villa giriş kapısına yapmış olduğumuz uygulamada Faac dairesel kapı motoru kullanılmıştır, Faac dairesel kapı motoru uygulaması tecrübeli personelimiz ile 2 yıl servis garantili olarak montaj yapılmıştır.

Dostluk Sitesi Otomatik Kapı Sistemi

Dostluk Sitesi Otomatik Kapı Sistemi Firmamız bünyesinde imalatını yapmış olduğumuz otomatik kapı sistemi Dostluk Sitesi kullanımına sunduk. Otomatik kapı motoru olarak Nice Robus 600 kullanılmıştır, nice kapı motoru 30 cm saniye hıza sahiptir ve yoğun kullanıma uygundur. 24v DC motor gerilimi sayesinde sık kullanımlarda sorun yaşamadan uzun yıllar kullanılabilir.

Flora Park Otomatik Kapı Sistemi

Flora Park Otomatik Kapı Sistemi Firmamızca Flora Park sitesine otomatik kapı imalatı yapılmıştır, Otomasyon için Nice kapı motoru kullanılmıştır. Nice otomatik kapı motoru yoğun kullanıma uygun 30 cm saniye hıza sahiptir, Firmamız Nice Yetkili Servisidir.

Gölcük Muhasebeciler Sitesi Otomatik Kapı Sistemi

Gölcük Muhasebeciler Sitesi Otomatik Kapı Sistemi Gölcükte bulunan Muhasebeciler Sitesine yapmış olduğumuz projede ferforje yana kayar kapı imalatı yapılmıştır, kapı otomasyonu için Nice Robus 600 kapı motoru kullanılmıştır. Nice kapı motoru yoğun kullanıma uygun ve 30 cm saniye hıza sahiptir. Firmamız uzun yıllardır tecrübe ile montaj ve imalat yapmaktadır.

Doğu Kışla Pirelli Evleri Otomatik Kapı Sistemi

Doğu Kışla Pirelli Evleri Otomatik Kapı Sistemi İzmit Doğu Kışla Prelli evlerine firmamız tarafından otomatik kapı sistemi imalatı ve montajı uygulanmıştır, yapmış olduğumuz otomatik kapı sistemi yoğun kullanıma uygundur. Site giriş kapı sistemine ilave edilen Nice kapı motoru yoğun kullanıma uygun ve dc 24v motordur. saniyede 30 cm açılma hızı vardır.

Siemens Gebze Otomatik Teleskopik Kapı Sistemi

Siemens Gebze Otomatik Teleskopik Kapı Sistemi Siemens Gebze yerleşkesinde yapmış olduğumuz projede üç kademeli teleskopik kapı sistemi ve otomatik kapı motoru montajı yapılmıştır. Teleskopik kapı sistemi firmamız bünyesinde imalatı yapılmış olup kendi patentli ürünümüzdür. Otomatik kapı motoru olarak Nice Run 1500 kapı motoru kullanılmıştır, Run 1500 kapı motoru endüstriyel olarak kullanıma uygun yoğun geçiş alanlarında […]

Royal Garden Sitesi Lazer Kesim Kapı Sistemi

Royal Garden Sitesi Lazer Kesim Kapı Sistemi İzmit Royal Garden Sitesine Firmamızın imalatını yapmış olduğu lazer kesim desenli yana kayar kapı montaj edilmiştir, kapı otomasyonu için nice kapı motoru kullanılmıştır. Nice Robus 600 kapı motoru yoğun kullanıma uygun olmakla birlikte 30 santim saniye hıza sahiptir. kapı motoru yanında verilen Nice inti kumandalar özel lisans kodludur […]