Gebze Otomatik Kapı Sistemleri

Gebze Otomatik Kapı Sistemleri

Kocaeli’nin en kalabalık ilçesi olan Gebze ilçesinde yaşayan vatandaşlarımızın sayısı 400 bin sınırına dayanmıştır. Bölgenin en büyük sanayi alanlarından bir tanesi olan Gebze ilçesinde her türlü iş imkanı bulunabilmektedir. İlçede son yıllarda oldukça yaygınlaşan otomatik kapı sistemleri firmalarında artmasına ve ilçeye hizmet vermesine neden olmuştur. Gebze otomatik kapı sistemleri firması olarak ilçede hizmet veren Uzman Door firmamız müşterilerine profesyonel hizmetler sunmaktadır. Otomatik kapı sistemleri kurulum ve yedek servisini üstlenen firmamız hizmetlerinde oldukça başarılıdır. Yaptığımız bütün kurulumlardan garanti vererek hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. Firmamız ülkemizin en iyi otomatik kapı sistemleri kurulum firmalarından bir tanesidir.

Gebze Otomatik Bariyer Sistemleri

Özellikle sitelerde bulunan otoparklar için kullanılan otomatik bariyer sistemleri, kamu kurumlarında, kurumsal şirketlerde de oldukça sık tercih edilmektedir. Yabancı araçların araç park yerlerini işgal etmemeleri için kullanılan otomatik bariyer sistemleri güvenli bir uygulamadır. Gebze otomatik bariyer sistemlerinin en önde gelen firmalarından bir tanesi olan Uzman Door firmamız en kaliteli markaları en uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktadır. Teknik servisimiz sayesinde oluşacak sorunlarda bile anında çözüm üretebilen firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Otomatik bariyer sistemi kurulumu hakkında daha detaylı bilgileri firmamızdan alabilirsiniz.

Gebze Otomatik Kepenk Sistemleri

Özellikle işyerleri için oldukça rahatlatıcı bir sistem olan otomatik kepenk sistemleri Gebze ilçesinde giderek yaygınlaşmaktadır. Eski kepenk sistemlerinin insan gücü ile açılması ve çok ses yapması en büyük şikayetler arasındadır. Bunu herkesten duymuşsunuzdur. Bu şikayetleri ortadan kaldıran otomatik kepenk sistemleri işyeri sahiplerine de oldukça kolaylık sağlamaktadır. Uzaktan kumanda yardımı ile açılan kepenkler siz yolda yürürken açılmaya başlayacak ve siz işyerinizin önüne geldiğinizde sadece kilit açacaksınız. Sabahları kepenk açıp akşamları kepenk kapatmak bile işyeri sahibi için eziyet olmaktadır. Bu yüzden otomatik kepenk sistemleri oldukça kabul gören bir hizmet olmuştur.

Gebze Ogs Sistemleri

Ogs sistemleri yani açık anlamıyla otomatik geçiş sistemleri hayatımızda son yıllarda oldukça sık kullanılmaktadır. Ogs denildiği zaman çoğu insanın aklına otoyollarda bulunan sistemler gelmektedir. Fakat otoparklarda, kurum giriş çıkışlarında, site giriş çıkışlarında da kullanılan otomatik geçiş sistemleri de tercih edilen ve oldukça rağbet gören bir hizmettir. Her türlü otomatik geçiş sistemini en uygun fiyatlar ile bulabileceğiniz firmamız ile hemen iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.