Etiket - otomatik kepenk

[caption id="attachment_2376" align="alignnone" width="300"]otomatik kepenk otomatik kepenk[/caption]

Kocaeli Otomatik Alüminyum Çelik Kepenk Sistemleri Sarmal Kepenk Motorları Nice Otomatik Endüstriyel Santral Tip Kepenk Motorları Satış Servis Yedek Parça  Hizmetleri verilmektedir.

Alüminyum Kepenk Sistemleri 55mm otomatik kepenk, 77mm otomatik kepenk, 100mm otomatik kepenk olmak üzere üç farklı yüzey genişliğine sahip olmak üzere yapılmaktadır. Alüminyum Kepenklerde 55lik ve 77lik profillerde tüp motor veya santral tip kepenk motorları kullanılmaktadır.

Çelik Kepenk Sistemleri daha yüksek güvenlik istenen alanlarda tercih edilirler ve alan açıklığı 12 metreye kadar olan yerlerde kullanılabilirler.

Çelik Kepenk Sistemlerinde endüstriyel tip kepenk motorları kullanılır.

Uzman Door Kepenk Motorlarında Nice ve Faac markalarını tercih etmektedir.

Yüksek Kalite Otomatik Garaj Kapı Sistemleri

Yüksek Kalite Otomatik Garaj Kapı Sistemleri

Otomatik Garaj Kapısı

Modern zamana uyum sağlayan garajlar da artık otomatik garaj kapıları ile çalışmaktadır. Fiziksel güç gerektirmeyen bu sistem sayesinde aracınızdan inmeden garaja rahatlıkla girebilmekte ve güvenliği de maksimum seviyede sağlama imkanı elde edebilmektesiniz. Günümüzde modernleşme ile beraber garaj kapıları da teknolojik açıdan gelişim göstermeye başladı. Eskiden kullanılan klasik sistemler fiziksel güç kullandırmayı gerektirmekteydi. Bu da bazı zamanlar kazaların yaşanmasına sebebiyet verirdi. Fakat şimdi uzaktan kumanda ile yönetilen otomatik garaj kapıları sayesinde böyle problemler ortaya çıkmamaktadır.

KALİTELİ SİSTEMLER KULLANIN!

Otomatik Garaj Kapısı, birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Elektrikli bir biçimde çalışan bu sistemler, araçları dış güvenliklere karşı da rahatlıkla korumaktadır.  Eski garaj kapısı sistemleri basit mantıkla yapıldığı için herhangi biri tarafından kilidi kırılır kırılmaz açılabiliyordu. Teknolojik açıdan gelişen garaj kapıları ise ağır ve güçlü oldukları için yabancı birisi tarafından açılması neredeyse imkansız diyebileceğimiz kadar güvenliklidir. Uzman Door tarafından üretilen otomatik garaj sistemleri, güvenliğinizi sağlamasının yanı sıra ayrıca kaliteli malzemelerle ve farklı tasarımlarla üretilmektedir. Otomatik garaj kapıları günümüzde en sık tercih edilen sistemlerden birisidir. Garaj kapısı motoru açısından da adından söz ettiren ürünlere imza atan firmamız, kurulduğu günden bu zamana edindiği tecrübelerle alanında başarılı çalışmalar yapmaya devam ediyor.

OTOMATİK SİSTEMLERİN AVANTAJLARI NELERDİR?

Otomatik garaj kapılarının sizlere hem rahatlık hem de güvenlik açısından birçok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ise kapınızı fiziksel güç kullanmadan açmanıza olanak sağlamasıdır. Öte yandan otomatik garaj sistemleri geleneksel sistemlere göre çok daha güvenlidir. Sizlere verilecek olan uzaktan kumanda ile otomatik olarak kontrol edebileceğiniz garaj kapılarınızda ayrıca sensör  bulunmaktadır. Bu güvenlik sensörleri sayesinde kapının yakınında araç ya da insan olup olmadığı algılanır ve kapı öylece bir anda kapanmaz bu da kazaların önüne geçilmesini sağlar. Seksiyonel kapı konusunda da çalışmalar yürüten firmamız birçok otomatik sistem konusunda kaliteli ürünleri sizlerin beğenisine sunmaya devam etmektedir. Güvenlik sistemi istiyorsanız firmamızla iletişime geçmelisiniz.

“Otomatik Kap”

Daha fazla oku...

Otomatik Kepenk Sistemleri

Otomatik Kepenk Sistemleri

Teknolojinin gelişmesiyle paralel olarak ilerleyen, günlük hayatı kolaylaştıran sistemler oldukça çok gelişmiştir. Bu sistemlerden biri de otomatik kepenk sistemleridir. Müşteriler tarafından oldukça çok talep gören otomatik kepenk sistemleri ‘’ Uzman Door’’ tarafından da satışa sunulmuştur.

Otomatik kepenk sistemleri genellikle iş yerleri tarafından tercih edilmektedir. Kullanılan ortama göre,  müşterilerin tercihine göre değişebilen ve bulunduğu ortama estetik sağlayan değişik renkleri de mevcuttur. Otomatik kepenkler son derece sağlam bir şekilde tasarlanmış ve üretilmiş olup dışarıdan gelebilecek her türlü darbeye karşı dayanıklıdır. Otomatik kepenkler mevsimsel değişikliklerden ve çevreden oluşabilecek olan yağmur, çamur, güneş ve toza karşı oldukça dirençlidir ve her türlü olumsuz etkiye karşı son derece dayanıklıdır. Otomatik kepenk sistemleri hırsızlığa karşı da oldukça emniyetli olması açısından da çokça tercih edilmektedir.

Otomatik Kepenk Sisteminin Özellikleri

-Kilitle açma derdi olmadan uzaktan kumanda aracılığıyla kontrol edilerek kullanıcıya kolaylık sağlar.

-Son derece dayanıklı olarak çelikten imal edilmiş olan motorlu olarak tercih edilebilen kepenk sistemi de mevcuttur.

-Her türlü hafif patlayıcı ve yanıcı maddeye karşı dayanıklıdır.

-Dört çeşitte üretilmiş olup bu çeşitler şu şekildedir;  Mikro delikli, düz örgülü ve çapraz örgülü modelleri vardır.

– Açılıp kapanma esnasında oluşabilecek olan sürtünmeyi önleyerek aşınmayı engelleyici sistemi mevcuttur.

– Isı izolasyonunu sağlaması yanında ses yalıtımı da vardır.

– Gerekli olduğu durumlarda kilit takılmasını sağlayacak olan mekanizması mevcuttur.

Otomatik kepenk sistemlerinde kullanılan motorun her iki tarafına ağırlığı dengeleyici olarak takılmış olan ve ağırlığa göre değişen yaylar da mevcuttur.

-Kullanılan motorlarda ısınmayı önleyici termik koruyucular da vardır.

– Kullanım alanları çeşitlidir, otopark, garaj ve iş yerlerinde de kullanılır, büyük bir güvenlik sağlar.

-Çok kısa bir sürede açılıp kapanabilmektedir.

-Şifreli paneller sayesinde güvenlik sistemini en üst seviyeye çıkarır.

-İstenildiği takdirde iç mekânlarda da kullanılabilecek şekilde de tasarlanmıştır.

Yukarıda birtakım özelliklerinden bahsedilen ve günümüz teknolojisine son derece uyumlu otomatik kepenk sistemlerine ‘’Uzman Door’’ aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel Kepenk Motorları hakkında bilgi almak için linki tıklayabilirsiniz.

Daha fazla oku...